Vundamendi hüdroisolatsioon, veekindel kaitse ehitistele

Vundamendi hüdroisolatsioon – kaitse vee sissevoolu eest või rajatiste materjali kaitse pesu- või filtrivee vms jõulise vedeliku kahjuliku mõju eest.

LINE-X hüdroisolatsioon ehituskonstruktsioonidele, hoonetele ja rajatistele.

Hüdroisolatsioon

Kümblustünni hüdroisolatsioon

Hüdroisolatsioon tagab hoonete, rajatiste ja seadmete otstarbekohase kasutamise, suurendab nende töökindlust ja vastupidavust. Vundamendi hüdroisolatsioon – takistab vee sissevoolu ning suurendab eluiga.

Hüdroisolatsioonimaterjalid kaitsevad ehituskonstruktsioone jõulise niiske keskkonna pideva mõju eest.

Hüdroisolatsioonimaterjalide kasutusvaldkonnad on erinevad: alates vannide ja basseinide hüdroisolatsioonist (vedel hüdroisolatsioon) kuni hoonete vundamentide hüdroisolatsioonini, tihendusmaterjalide kinnitused. Uute hoonete ehitamisel ja vanade kasutamisel on üks tähtsamaid ülesandeid ehituselementide kvaliteetne ja vastupidav hüdroisolatsioon. Sellega seoses peavad selle rühma materjalid eristuma selliste omaduste poolest nagu veekindlus, vettpidavus, vastupidavus ja ka vastama ka mehaanilise tugevuse nõuetele.

LINE-X on puutekuiv kolme kuni viie sekundiga ja kasutatav peaaegu koheselt peale katmist, see teeb materjalist selge valiku tootjatele, kellele on projektide elluviimise kiirus ülimalt oluline.