Korrosiooni kaitse metall- ja betoonkonstruktsioonidele

Korrosiooni kaitse

Metallitootjad suhtuvad Line-X materjalidesse kui alternatiivi galvaniseermisele. Kattes Line-X materjaliga fabritseeritava terase, saate pakkuda korrosiooni kaitse, rooste kaitse ja  lisaväärtust andva kena välimuse. Kasutades spetsiaalset Line-X  värvisüsteemi, on võimalik toodetud esemed värvida üle mistahes värvitooni, kujundades iga toote individuaalselt vastavalt vajadusele.
Näiteks mitmed mereäärsed linnad on hakanud kasutama Line-X materjali mereäärsete tänavate valgustuspostide, reelingute ja käsipuude katmiseks. Toote katmisprotsessi käigus lisatav tekstuur aitab ära hoida ka lendlehtede, flaierite ja postrite kinnitamise tootele, kuna pind ei nakku.
Lihtsalt juurdepääsetavad terasest katteluugid on võimalik katta LINE-X materjaliga, pakkudes tavapärast kaitset rooste ja korrosiooni vastu, hoides samas esemete kaalu normaalsel tasemel.
LINE-X pakub väga head alternatiivi värvidele, pulbritele ja galvaniseerimisele. Fakt, et LINE-X on puutekuiv kolme kuni viie sekundiga ja kasutatav peaaegu koheselt peale katmist, teeb materjalist selge valiku tootjatele, kellele on projektide elluviimise kiirus ülimalt oluline.